sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Zestaw kreatywny - Kolorowy projektor obrazków 530058 The Incredible Hulk

Cena:
59,00 zł
Stan towaru:
Towaru aktualnie nie ma w magazynie
Towaru aktualnie nie ma w magazynie
Wysyłka
w ciągu 5 dni
Wiek: od 3 lat
Kolorowy projektor obrazków z filmu The Incredible Hulk. Przy pomocy projektora możesz wykonać mnóstwo wspaniałych rysunków z postaciami z filmu The Incredible Hulk. Wyświetl wybrany obrazek na papierze i narysuj go samodzielnie wzorując się na oryginalnych kolorach lub popuść wodze wyobraźni. Zestaw zawiera: 1 projektor, 4 dyskietki z obrazkami, 6 pisaków, 6 farbek, 1 ołówek, 1 pędzelek. W sumie ponad 50 kolorowych obrazków The Incredible Hulk! Projektor wymaga 4 baterii alkaicznych LR14 C 1,5V. Baterii nie ma w zestawie.
Kolorowy projektor obrazków z filmu The Incredible Hulk. Przy pomocy projektora możesz wykonać mnóstwo wspaniałych rysunków z postaciami z filmu The Incredible Hulk. Wyświetl wybrany obrazek na papierze i narysuj go samodzielnie wzorując się na oryginalnych kolorach lub popuść wodze wyobraźni. Zestaw zawiera: 1 projektor, 4 dyskietki z obrazkami, 6 pisaków, 6 farbek, 1 ołówek, 1 pędzelek. W sumie ponad 50 kolorowych obrazków The Incredible Hulk! Projektor wymaga  4 baterii alkaicznych LR14 C 1,5V. Baterii nie ma w zestawie.


INSTRUKCJA OBSŁUGI


Umieścić baterie w projektorze i dla bezpieczeństwa dziecka  zakręcić  śrubokrętem klapkę. Następnie umieścić ramię projektora w podstawie delikatnie naciskając (patrz instrukcja rysunkowa str. 8.). Ramię powinno wejść w podstawę do zaznaczonej linii 30mm. W ten sam sposób nałożyć głowicę projektora na ramię aż do zaznaczonej linii 27mm. Przed użyciem zabawki upewnij się, że została prawidłowo złożona. Jeśli elementy nie zostaną nałożone prawidłowo, projektor może nie działać poprawnie. Aby rozpocząć zabawę, umieścić jeden z czterech dysków w projektorze. Aby wyświetlać kolejne obrazki, przesuwać dyskietkę zgodnie ze wskazówkami zegara. Dla dobrej jakości wyświetlanych obrazków zaleca się wyregulowanie soczewki projektora, obracając ją w prawo lub w lewo, aż do uzyskania właściwej ostrości. Jeśli obrazek jest wyświetlany w perspektywie, można wyregulować jakość poprzez odpowiednie ustawienie nachylenia głowicy.


Rysowanie własnych obrazków z projektora. Dla ułatwienia zadania zaleca się najpierw obrysowanie konturu wyświetlanej postaci za pomocą ołówka. Następnie, jeśli powstały na papierze rysunek jest zadowalający, należy pociągnąć kontur

czarną kredką i wypełnić obrazek wybranymi kolorami lub wzorując się na przykładzie obrazka z projektora.


Regulacja głowicy powinna zawsze odbywać się przy pomocy osoby dorosłej. Jeśli zabawka długo była używana, głowica mogła się mocniej nagrzać. Należy wtedy przed regulacją wyłączyć zabawkę i chwilę odczekać, aż się ochłodzi.


Pielęgnacja projektora. Projektor można czyścić suchą lub delikatnie zwilżoną wodą szmatką. Podczas czyszczenia zabawka powinna być zawsze wyłączona. Należy uważać, żeby nie zamoczyć zabawki. Jeśli do zabawki dostała się woda należy natychmiast wyjąć baterie i dokładnie wysuszyć.
Uwaga! Zdjęcie przedstawia projektor z obrazkiem Ben10. Projektor Hulk jest identyczny, ale zamiast obrazka Ben10, ma naklejony obrazek z motywem z filmu The Incredible Hulk.

Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Dodaj nową opinię
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
Dodaj opinię:
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

Ocena:
1
2
3
4
5

Twoje imię/nick:

Treść opinii:

OSTATNIO OGLĄDANE