sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Mega Bloks Battle Strikers Wirujący Dysk Seria 2 (29449) różne wzory 1szt.

Kolor:
Cena:
5,99 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w dużej ilości
Produkt w magazynie w dużej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
Wiek: od 6 lat
Ekscytujące, szybkie, zaskakujące! Battle Strikers - gotowe na każde wyzwanie. W zestawie: 1 dysk z serii 2. Zestaw nie zawiera wyrzutni. Wyrzutnię mozna dokupić oddzielnie.
Ekscytujące, szybkie, zaskakujące! Battle Strikers - gotowe na każde wyzwanie. Battle Strikeres to nowe i ekscytujące oblicze Magnext. Niezwykłe turbodyski wkraczają na arenę, by rozegrać wyjątkową bitwę. Każdy dysk charakteryzuje się innymi cechami bojowymi, które może wykorzystać gracz. Dyski można kolekcjonować, mieszać, porównywać i dopasowywać do siebie. Specjalne joysticki - wyrzutnie wprawiają dyski w ruch, a nakładane na palce kontrolery, pozwalają sterować bączkami. Poczuj niezwykłą energię i magnetyczną siłę, jaka tworzy się pomiędzy kontrolerem a dyskiem! Każdy zestaw zawiera plakat z dyskami i opisem ich mocy. Battle Strikers rozwijają w graczach umięjętność strategicznego myślenia, więzi społeczne i poczucie własnej wartości.

W zestawie: 1 wirujący dysk. Zestaw nie zawiera wyrzutni (joysticka) wprawiającego dysk w ruch. Wyrzutnię można dokupić oddzielnie. Można również sobie opracować technikę ręcznego uruchamiania dysku, nie osiągnie on jednak takiej prędkości i mocy jak przy pomocy wyrzutni.
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Dodaj nową opinię
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
Dodaj opinię:
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

Ocena:
1
2
3
4
5

Twoje imię/nick:

Treść opinii:

OSTATNIO OGLĄDANE