sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Materac niemowlęcy Gwiazda Polarna 120x60cm, Traumeland

 • Materac niemowlęcy Gwiazda Polarna 120x60cm, Traumeland
 • Materac niemowlęcy Gwiazda Polarna 120x60cm, Traumeland
Cena:
649,00 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w małej ilości
Produkt w magazynie w małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
To może Ci się przydać:
Kołderka niemowlęca Rosa 100x135cm, Traumeland Kołderka niemowlęca Rosa 100x135cm, Traumeland
cena: 259,00 zł
Materac Gwiazda Polarna zapewni Twojemu dziecku zdrowe i bezpieczne miejsce do spania. Wkład materaca wykonany z dwóch rodzajów zimnej pianki o wysokiej elastyczności punktowej równomiernie rozkłada nacisk na ciało dziecka (z uwzględnieniem rosnącego ciężaru dziecka), zapewniając tym samym prawidłowy rozwój kręgosłupa i komfort dziecku.
Zastosowanie w pokrowcu aktywnych jonów srebra zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną. W ciągu godziny unicestwianych jest 99,9% bakterii znajdujących się na materacu. Naturalne antybakteryjne działanie pokrowca materaca jest długotrwałe i nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym wypraniu pokrowca.

ODDYCHAJĄCY, ANTYBAKTERYJNY I ANTYALERGICZNY MATERAC NIEMOWLĘCY !!!

DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

POSIADA NIEPRZEMAKALNY ODDYCHAJĄCY POKROWIEC ZABIJAJĄCY BAKTERIE ZA POMOCĄ AKTYWNYCH JONÓW SREBRA
Renomowanej austriackiej firmy specjalizującej się od 40 lat w produkcji materacy niemowlęcych, lidera europejskiego w klasie materacy PREMIUM
(o najlepszych parametrach)


Materac Gwiazda Polarna zapewni Twojemu dziecku zdrowe i bezpieczne miejsce do spania.
W powyższej klasyfikacji materace lateksowe uzyskały 9 punktów,
a materace kokosowo-piankowe/gryczano-kokosowe 2 punkty. • przyjmuje i rozprowadza wilgoć na powierzchni umożliwiając jej szybkie odparowanie, nie pozwala na przeniknięcie wilgoci na wkład materaca,
 • pozwala na swobodny przepływ powietrza (także w zamoczonej części),
 • antybakteryjny dzięki tzw. srebrnej nitce, czyli włóknu czystego srebra wplecionemu we włókna tekstylne wydzielającemu aktywne jony srebra,
 • boki pokrowca wykonane ze specjalnej siateczki poprawiającej wentylacje poziomą,
 • dwuczęściowy, zdejmowany z możliwością wyprania w 60°C i suszenia w suszarkach bębnowych,
 • pokrowiec posiada certyfikat FKT i OKOTEXT • zimna pianka o wysokiej elastyczności punktowej
 • strona materaca dla niemowląt o strukturze fali (poprawiającej wentylacje powierzchniową) z pionowymi kanalikami wentylacyjnymi
 • usztywniane krawędzie materaca dla większego bezpieczeństwa dzieci próbujących się podnosić
 • certyfikat LGA
 • 120x60cm ( dostępny także w rozmiarze 140x70cm)
  Materac "Gwiazda Polarna" zapewni Twojemu dziecku zdrowe i bezpieczne miejsce do spania. Wkład materaca wykonany z dwóch rodzajów zimnej pianki o wysokiej elastyczności punktowej równomiernie rozkłada nacisk na ciało dziecka (z uwzględnieniem rosnącego ciężaru dziecka), zapewniając tym samym prawidłowy rozwój kręgosłupa i komfort dziecku.

  Zastosowany w materacu nowatorski, opatentowany system wentylacyjny More-wayR zapewnia cyrkulację powietrza zarówno w pionie jak i w poziomie. System ten efektywnie zabezpiecza przed niezdrową akumulacją ciepła. Odprowadzany jest także wydychany przez dziecko dwutlenek węgla, który jako cięższy od powietrza w klasycznych materacach zalega nad powierzchnią materaca blokując dopływ świeżego powietrza. Panujące w materacu suche środowisko zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy.

  Materac jest dwustronny. Strona dla niemowląt (w kolorze liliowym) jest wykonana z pianki bardziej miękkiej dostosowanej do mniejszego ciężaru małego dziecka. Strona dla starszych dzieci (w kolorze różowym) dostosowana jest do rosnącego ciężaru dziecka. Zalecamy przełożenie materaca na stronę dla starszego dziecka od 18. miesiąca życia dziecka.

  Usztywniane dłuższe boki materaca zabezpieczają przez poślizgnięciem się nóżki dziecka podczas prób podnoszenia się w łóżeczku. W materacach nie posiadających odpowiednich usztywnień po bokach występuje ryzyko powstania różnego typu urazów wynikających z poślizgu dziecka na krańcach materaca przy próbie wstawania.

  Pokrowiec sleep safety stymuluje wentylację materaca, zabezpieczając go przed przemoknięciem. Wilgoć jest rozprowadzana po powierzchni, dzięki czemu może szybciej odparować. Nie jest ona jednak przepuszczana w głąb materaca. Nie jest zatem konieczne stosowanie osobnych podkładów zabezpieczających. Nie należy stosować podkładów nieprzepuszczających powietrza, które tworzą bardzo niezdrowy klimat w łóżeczku. Pokrowiec w materacu jest zdejmowany i składa się z dwóch niezależnych części. W razie zabrudzenia lub zamoczenia można odłączyć górną część pokrowca i ja wyprać. Dolną część pokrowca można w tym czasie przełożyć na górę, dzięki czemu dziecko nie odczuje zmiany.

  Zastosowanie w pokrowcu aktywnych jonów srebra zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną. W ciągu godziny unicestwianych jest 99,9% bakterii znajdujących się na materacu. Naturalne antybakteryjne działanie pokrowca materaca jest długotrwałe i nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym wypraniu pokrowca.

  Materac może być wykorzystywany przez dzieci alergiczne. Nie zawiera on żadnych substancji mogących wywoływać lub stymulować alergie. Materac posiada następujące certyfikaty:

 • Öko-Tex Standard 100, Klasa 1 dla niemowląt - potwierdza, że wszystkie wykorzystane materiały mogą być przeznaczone dla niemowląt
 • LGA - potwierdzający użycie pianki niezawierającej szkodliwych substancji.
 • FKT - potwierdzający bezpieczeństwo wkładu materaca

  Chcesz wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze materaca? Przeczytaj poradnik!  Projekt i realizacja opisu produktu: mavdesign.pl

 • Opinie o produkcie
  Zapytaj o produkt
  Poleć znajomemu
  Dodaj nową opinię
  Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
  Dodaj opinię:
  Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

  Ocena:
  1
  2
  3
  4
  5

  Twoje imię/nick:

  Treść opinii:

  OSTATNIO OGLĄDANE