sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Materac niemowlęcy Anielskie Włosy 140x70cm, Traumeland

Cena:
1359,00 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h

ODDYCHAJĄCY, ANTYBAKTERYJNY I ANTYALERGICZNY MATERAC NIEMOWLĘCY !!!

ze swobodnie przepuszczającą powietrze siateczką 3D

DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

POSIADA NIEPRZEMAKALNY ODDYCHAJĄCY POKROWIEC ZABIJAJĄCY BAKTERIE ZA POMOCĄ AKTYWNYCH JONÓW SREBRA
Renomowanej austriackiej firmy specjalizującej się od 40 lat w produkcji materacy niemowlęcych, lidera europejskiego w klasie materacy PREMIUM
(o najlepszych parametrach)
W powyższej klasyfikacji materace lateksowe uzyskały 9 punktów,
a materace kokosowo-piankowe/gryczano-kokosowe 2 punkty. • Doskonale przepuszcza powietrze zapewniajac odpowiednia wentylacje, zapobiega szkodliwemu przegrzewaniu sie dziecka.
 • Zatrzymuje wilgoc na powierzchni, chroni materac przed przemoczeniem.
 • Antybakteryjny dzieki zawartosci aktywnych jonów srebra.
 • Dwuczesciowy z mozliwoscia uzytkowania niezaleznie kazdej czesci.
 • Moze byc wyprany w temp. do 60° C i suszony w suszarkach bebnowych.
 • Pokrowiec posiada certyfikat FKT

  Pokrowiec sleep safety nie wymaga stosowania podkładów zabezpieczjacych materac.
  Sprzyja powstaniu zdrowego klimatu w łózeczku. Szczgólnie polecany dla dzieci alergicznych. • Szeroka warstwa 3D o strukturze plastra miodu zapewniająca najwyższą elastyczność punktową oraz swobodną cyrkulację powietrza w materacu.
 • Spód materaca ze specjalnej dzianiny PES 3D o rozrzedzonej strukturze gwarantującej maksymalną wentylację.

  Dzięki kombinacji wyjątkowo wentylowanego i elastycznego wkładu materaca z oddychającym pokrowcem wielofunkcyjnym sleep safety materac ANIELSKIE WŁOSY stwarza idealne warunki dla snu dziecka.

 • Posiada certyfikat LGA

 • 140x70cm (dostępny także w rozmiarze 120x60cm)
  Materac "Anielskie włosy" to aktualnie najbardziej wentylowany materac firmy Traumeland. W całości składa się z innowacyjnych materiałów swobodnie przepuszczających powietrze w każdą stronę. Główną część wkładu materaca stanowi warstwa o grubości 5 cm z włókien 3D o strukturze plastra miodu. Posiada ona także doskonałą elastyczność punktową. Spodnia część materaca to warstwa stabilizująca zbudowana ze specjalnej dzianiny PES 3D o rozrzedzonej strukturze wspomagająca wentylację całego materaca. To nowatorskie rozwiązanie zapewnia optymalne warunki klimatyczne dla snu małego dziecka. Zapobiega niezdrowej, nadmiernej akumulacji ciepła, z drugiej na bieżąco odprowadza wydychany przez dziecko dwutlenek węgla, który jako cięższy od powietrza w klasycznych materacach zalega nad powierzchnią materaca blokując dopływ świeżego powietrza. Panujące w materacu suche środowisko zapobiega rozwojowi pleśni i roztoczy.

  Bardzo wysoka elastyczność punktowa włókien 3D sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do dziecka i równomiernie rozkłada nacisk na poszczególne części jego ciała, zapewniając tym samym prawidłowy rozwój kręgosłupa i wyjątkowy komfort dziecku.

  Usztywniane dłuższe boki materaca zabezpieczają przez poślizgnięciem się nóżki dziecka podczas prób podnoszenia się w łóżeczku. W materacach nie posiadających odpowiednich usztywnień po bokach występuje ryzyko powstania różnego typu urazów wynikających z poślizgu dziecka na krańcach materaca przy próbie wstawania.

  Pokrowiec sleep safety stymuluje wentylację materaca, zabezpieczając go przed przemoknięciem. Wilgoć jest rozprowadzana po powierzchni, dzięki czemu może szybciej odparować. Nie jest ona jednak przepuszczana w głąb materaca. Nie jest zatem konieczne stosowanie osobnych podkładów zabezpieczających. Nie należy stosować podkładów nieprzepuszczających powietrza, które tworzą bardzo niezdrowy klimat w łóżeczku. Pokrowiec w materacu jest zdejmowany i składa się z dwóch niezależnych części. W razie zabrudzenia lub zamoczenia można odłączyć górną część pokrowca i ja wyprać. Dolną część pokrowca można w tym czasie przełożyć na górę, dzięki czemu dziecko nie odczuje zmiany.

  Zastosowanie w pokrowcu aktywnych jonów srebra zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną. W ciągu godziny unicestwianych jest 99,9% bakterii znajdujących się na materacu. Naturalne antybakteryjne działanie pokrowca materaca jest długotrwałe i nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym wypraniu pokrowca.

  Materac może być wykorzystywany przez dzieci alergiczne. Nie zawiera on żadnych substancji mogących wywoływać lub stymulować alergie. Materac posiada następujące certyfikaty:

 • Öko-Tex Standard 100, Klasa 1 dla niemowląt - potwierdza, że wszystkie wykorzystane materiały mogą być przeznaczone dla niemowląt
 • LGA - potwierdzający użycie pianki niezawierającej szkodliwych substancji.
 • FKT - potwierdzający bezpieczeństwo pokrowca materaca

  Chcesz wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze materaca? Przeczytaj poradnik!

  Projekt i realizacja opisu produktu: mavdesign.pl

 • Opinie o produkcie
  Zapytaj o produkt
  Poleć znajomemu
  Dodaj nową opinię
  Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
  Dodaj opinię:
  Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

  Ocena:
  1
  2
  3
  4
  5

  Twoje imię/nick:

  Treść opinii:

  OSTATNIO OGLĄDANE