sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620
NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje podaj swój adres e-mail
BESTSELLERY
Regulamin

I Zamawianie towaru
1. Zamówienia o wartości poniżej 30 PLN będą realizowane tylko w przypadku wybrania opcji płatności kartą kredytową lub przelewem.
2. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowejc e-mailem, telefonicznie lub faksem.
3. Wszystkie ceny towarów w sklepie bobomarket.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
4. Zamówienie należy potwierdzić zgodnie z instrukcją zawartą w mailu otrzymanym po złożeniu zamówienia na stronie internetowej (kliknięcie na odpowiedni link w mailu lub skopiowanie linku do przeglądarki). Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone. Potwierdzenie zamówienia przez Zamawiającego i potwierdzenie tego faktu przez sklep drogą mailową (automatyczny mail z informacją o potwierdzeniu zamówienia przez Zamawiającego) nie oznacza potwierdzenia realizacji zamówienia przez sklep. Pracownik sklepu może potwierdzić Zamawiającemu realizację zamówienia po jego skompletowaniu.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku braku możliwości jego realizacji (np. brak dostępności zamówionych produktów, oczywista pomyłka cenowa) lub w innych uzasadnionych przypadkach po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego. Jeżeli Zamawiający dokonał przedpłaty, wówczas wpłacona kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu w ciągu 7 dni robocznych od dnia anulowania zamówienia.

II Warunki dostawy

1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
2. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu (1 - 4 dni robocze) + czas dostarczenia przesyłki wybranym przez Państwa środkiem transportu.
3. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
4. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych za pośrednictwem Poczty Polskiej od 2 do 5 dni roboczych.
5. Aktualny status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie.
6. Jeżeli chwilowo brakuje niektórych produktów do skompletowania całości zamówienia, po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, istnieje możliwość podzielenia zamówienia na dwie części i wcześniejszej wysyłki produktów dostępnych "od ręki". Jednak w takiej sytuacji, do każdej przesyłki naliczany jest oddzielnie koszt wysyłki. Istnieje również możliwość usunięcia z zamówienia brakujących produktów i zrealizowania pozostałej części zamówienia. Uwaga! Jeżeli zamówienie w pierwotnej formie było objęte darmową dostawą, a po modyfikacji nie spełnia już warunków bezpłatnej dostawy, do zamówienia doliczany jest automatycznie koszt wysyłki.

III Koszty wysyłki na terytorium Polski

1. Koszty wysyłki dla zamówień obejmujących artykuły o dużych gabarytach tj.: wózki, huśtawki, kojce, foteliki, materace, łóżeczka, chodziki, leżaczki przedstawia tabela zamieszczona poniżej. Uwaga! Artykuły o dużych gabarytach z uwagi na wagę i bezpieczeństwo dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, istnieje możliwość wysyłki niektórych produktów z tej kategorii pocztą. W takiej sytuacji, koszt dostawy doliczany jest zgodnie z przedstawioną tabelą.

Rodzaj transportu Wartość zamówienia
0 - 750 PLN powyżej 750 PLN
Kurier za pobraniem 19,90 0
Kurier przedpłata 19,90 0

2.

Koszty wysyłki dla zamówień o małych gabarytach nie obejmujących wózków, huśtawek, kojców, fotelików, łóżeczek, chodzików, leżaczków, materaców przedstawia tabela zamieszczona poniżej. Wyjątek stanowią niektóre zestawy zabawek o dużych gabarytach, np. niektóre kuchnie, warsztaty i pojazdy, które wysyłamy wyłącznie kurierem. W takiej sytuacji odpowiednia informacja jest zamieszczona w opisie produktu.

Rodzaj transportu Wartość zamówienia
0 - 250 PLN 251-350 PLN Pow. 350 PLN
Kurier za pobraniem 16,90 16,90 0
Kurier przedpłata 13,90 13,90 0
Poczta za pobraniem 16,90* 11,90 0
Poczta - przedpłata 11,90* 6,90 0

*Paczka priorytetowa

3. W przypadku odbioru własnego towaru w siedzibie sklepu (po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności wszystkich zamówionych produktów) Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wysyłką niezależnie od zawartości i wartości zamówienia.

IV Wysyłka poza terytorium Polski

1. Zamawiający może wybrać wysyłkę zamówionych produktów do jednego z krajów wymienionych w tabeli w punkcie 4.
2. Zamówienia z opcją wysyłki zagranicznej należy opłacić z góry poprzez system płatności online, np. kartą kredytową. Nie jest możliwa wysyłka zagraniczna za pobraniem.
3. Koszty wysyłki zagranicznej są określane indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki oraz możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej paczce.
4. Wiążąca informacja o wysokości kosztów wysyłki zagranicznej zostanie przesłana do zamawiającego mailem po złożeniu wstępnego zamówienia w sklepie internetowym. (Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki zagranicznej) W przypadku zaakceptowania podanych kosztów , zamawiający może dokończyć zamówienie poprzez kliknięcie na znajdujący się w mailu link: "Dokończ zamówienie". Nastąpi wówczas przekierowanie do systemu płatności online, umożliwiającego opłacenie zamówienia. Po dokonaniu płatności zamówienie zostanie skierowane do realizacji.

V Bobopunkty

1. Za każde zamówienie złożone w sklepie Bobomarket.pl zamawiającemu przyznawane są bobopunkty w liczbie 1,5 pkt za każdą złotówkę wartości zamówienia. Bobopunkty nie są naliczane od kosztów wysyłki doliczanych do wartości zamówienia.
2. Bobopunkty przyznawane są wyłącznie tym klientom, którzy posiadają aktywne konto w sklepie Bobomarket.pl.
3. Bobopunkty są uznawane przez sklep po dokonaniu płatności za zamówienie. Liczbę posiadanych bobopunktów można sprawdzić po zalogowaniu się w opcji "Moje konto".
4. Bobopunkty są zamieniane na rabat przy kolejnym zamówieniu, przy czym za każde 100 posiadanych bobopunktów klient otrzymuje 1 zł rabatu.
5. Jeżeli kwota przysługującego rabatu byłaby większa od wartości zamówieniac, wówczas nadwyżka pozostaje na koncie klienta i może być wykorzystana przy kolejnym zamówieniu. Bobopunktów nie można wymienić na gotówkę, ani przekazać innej osobie.
6. Bobopunkty naliczane są również dla zamówień, dla których przyznane zostały rabaty z tytułu posiadania bobopunktów.

VI Zwrot towaru

1.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów.

2.. Zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres: Bobomarket.pl, ul. Gniewska 8, 60-454 Poznań. Zwrot należności za zwrócone towary po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep zwraca koszty odesłania błędnie wysłanego towaru jednakże w kwocie nie większej niż aktualny koszt przesyłki pocztowej ekonomicznej ustalony dla odsyłanego towaru. Klient zobowiązany jest do przedstawienia dokumentu potwierdzającego poniesienie kosztu odesłania towaru oraz jego wysokości. W uzasadnionych przypadkach Sklep może wyrazić zgodę na nieodpłatne odesłanie towaru firmą kurierską współpracującą ze Sklepem. Sklep nie przyjmuje od Klientów przesyłek za pobraniem.

VII Reklamacje

1. W chwili odbioru towaru od kuriera lub przedstawiciela Poczty Polskiej kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej należy spisać protokół reklamacyjny oraz jak najszybciej skontaktować się pracownikiem sklepu Bobomarket.pl. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.
2. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu bobomarket.pl są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte oraz roczną gwarancją. Dla niektórych produktów okres gwarancji może być dłuższy niż 1 rok. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego w terminie 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru. W szczególnych przypadkach okres ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
3. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem lub faksem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
4. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie). Produkty do reklamacji należy przesyłać na adres: Bobomarket.pl, ul. Gniewska 28 , 60-454 Poznań.

VII Ochrona danych osobowych

Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

W związkuz uczestnictwem sklepu w programie Zaufane Opinie oznacza wyrażenie zgody na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 )