sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620
NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje podaj swój adres e-mail
BESTSELLERY
New Page 4

I Koszty wysyłki na terytorium Polski

1. Koszty wysyłki dla zamówień obejmujących artykuły o dużych gabarytach tj.: wózki, huśtawki, kojce, foteliki, materace, łóżeczka, chodziki, leżaczki przedstawia tabela zamieszczona poniżej. Uwaga! Artykuły o dużych gabarytach z uwagi na wagę i bezpieczeństwo dostarczamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, istnieje możliwość wysyłki niektórych produktów z tej kategorii pocztą. W takiej sytuacji, koszt dostawy doliczany jest zgodnie z przedstawioną tabelą.

Rodzaj transportu Wartość zamówienia
0 - 750 PLN powyżej 750 PLN
Kurier za pobraniem 19,90 0
Kurier przedpłata 19,90 0

2.

Koszty wysyłki dla zamówień o małych gabarytach nie obejmujących wózków, huśtawek, kojców, fotelików, łóżeczek, chodzików, leżaczków, materaców przedstawia tabela zamieszczona poniżej. Wyjątek stanowią niektóre zestawy zabawek o dużych gabarytach, np. niektóre kuchnie, warsztaty i pojazdy, które wysyłamy wyłącznie kurierem. W takiej sytuacji odpowiednia informacja jest zamieszczona w opisie produktu.

Rodzaj transportu Wartość zamówienia
0 - 250 PLN 251-350 PLN Pow. 350 PLN
Kurier za pobraniem 19,90 19,90 0
Kurier przedpłata 13,90 13,90 0
Poczta za pobraniem 16,90* 11,90 0
Poczta - przedpłata 11,90* 6,90 0

*Paczka priorytetowa

3. W przypadku odbioru własnego towaru w siedzibie sklepu (po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności wszystkich zamówionych produktów) Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wysyłką niezależnie od zawartości i wartości zamówienia.

IIWysyłka poza terytorium Polski

1. Zamawiający może wybrać wysyłkę zamówionych produktów do jednego z krajów wymienionych w tabeli w punkcie 4.
2. Zamówienia z opcją wysyłki zagranicznej należy opłacić z góry poprzez system płatności online, np. kartą kredytową. Nie jest możliwa wysyłka zagraniczna za pobraniem.
3. Koszty wysyłki zagranicznej są określane indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki oraz możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej paczce.4. Wiążąca informacja o wysokości kosztów wysyłki zagranicznej zostanie przesłana do zamawiającego mailem po złożeniu wstępnego zamówienia w sklepie internetowym. (Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki zagranicznej) W przypadku zaakceptowania podanych kosztów , zamawiający może dokończyć zamówienie poprzez kliknięcie na znajdujący się w mailu link: "Dokończ zamówienie". Nastąpi wówczas przekierowanie do systemu płatności online, umożliwiającego opłacenie zamówienia. Po dokonaniu płatności zamówienie zostanie skierowane do realizacji.